Kayıt ol  |  Giriş
NotOku'yu +1'le

Gizlilik Sözleşmesi


Gizlilik

NotOku.com, sizinle ilgili bilgilerin kullanımının ve paylaşımının önemli olduğunu bilmektedir. Bu bilgilerin kullanım ve paylaşımının dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmasında bize olan güveninize teşekkür ederiz. Bu beyan gizlilik şartlarımıza dair açıklamalar içermektedir. NotOku.com web sitesini ziyaret etmekle bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel bilgileriniz (isim, e-posta adresi vb.) başka kişi ve kuruluşlara kesinlikle verilmez ve sadece bu site tarafından kullanılır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilerin geçerliliği sizi bağlar ve bu bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

NotOku.com, bilgilerinizi size yazılı yayınlar/yazışmalar göndermek, ve size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek amaçları için kullanabilir. Kişisel bilgilere sadece yetkili NotOku.com yöneticileri erişebilirler. NotOku.com, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (internet hızı, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilir. Bu bilgiler üçüncü kişilere ve kuruluşlara açıklanmaz. NotOku.com, sitede bulunabilecek bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, NotOku.com “Gizlilik Şartları”na uyacağını ve bu bağlantıların güncel olduğunu garanti edemez.

Üyelik bilgileriniz hiç bir şekilde para karşılığı satılmayacak, hiç bir koşulda üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. NotOku.com asla “spam” ve “junk mail” ve “pishing” (olta atma) yöntemiyle gönderim yapmaz.

IP adresinizi sunucumuzdaki problemleri teşhis etmek ve web sitemizi yönetmek amacıyla kullanabiliriz. IP adresiniz sizi tanımlamaya yardım etmek ve sizinle ilgili genel demografik bilgileri toplamak için kullanılabilir.

Sitemiz, ilgilenebileceğiniz konular ile ilgili içerik sağlamak ve sitede yaptığınız işlemlerle bağlantılı olan diğer nedenlerle cookie dosyalarını kullanabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, anketler vb. irtibat bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon numarası, posta adresi vb.) ve demografik bilgilerinizi (yaş, gelir seviyesi, vb.) vermenizi talep edebilir.

İrtibat bilgileriniz gereken hallerde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılabilir. Yasaların men ettiği durumlar haricinde isim veya adresiniz diğer kişi ve kuruluşlara verilmez. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakı iletmesi halinde, dosyalarımızda yer alan en son bilgilerinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabalar gösterilir. İrtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunamayacak durumda olmamızdan sorumlu olamayız. İflas, yediemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir. NotOku.com, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.

Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir.

Şifrenizin ve bilgisayarınızın yetkisiz erişime karşı korunması sizin için önem taşımaktadır. Paylaşılan bir bilgisayarı kullandıktan sonra sistemden çıktığınıza emin olunuz. NotOku.com yöneticileri/kullanıcıları şifrenizi veya kişisel bilgilerinizi açıklamanızı hiç bir şekilde talep edemez. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için şifrenizi korumalısınız.

İstediğiniz zaman üyelikten istifa edebilirsiniz. Üyelikten istifa edenlerin bilgileri silinir ve NotOku.com tarafından kullanılmaz.