Kayıt ol  |  Giriş
NotOku'yu +1'le

Reklam Verin


Hiç şüphesiz bir internet projesi, kendi mecrasında tanıtım olanağı bulamazsa hak ettiği yere gelmek konusunda büyük sıkıntılar yaşar ve ilgilileri hayal kırıklığına uğratır. Bu noktada doğru yere reklam vermek iyi ve yerinde bir fikir olabilir.

İster bireysel siteniz, blogunuz olsun ister kurumsal bir internet siteniz olsun, NotOku’ya reklam vermek isabetli bir karar olacaktır.

NotOku, özellikle üniversite çağındaki gençlere yönelik olarak çok değerli üniversite hocalarının hazırladığı ders kitaplarını [kitapların yazar ve editörleri için lütfen bu sayfaya bakın] kullanım şartlarına özen göstererek, konu başlıkları halinde ve son derece anlaşılır şekilde sunmaktadır. Üstelik bu hizmetten yararlanmak ücretsizdir.

Eğer siz de NotOku‘nun doğru yer olduğuna inanıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. En kısa sürede size geri dönüş yaparak sitenizin tanıtımına başlayalım.

Reklam Sözleşmesi

1. NotOku, sitenin sağlıklı çalışması ve ulaşılabilir olması için elinden geleni yapmaktadır. Ancak kontrolümüz dışında oluşabilecek sunucu taraflı problemler vs. nedenlerden dolayı sorumluluk kabul etmez. Fakat bunun giderilmesi için elinden geleni yapmakla yükümlüdür. Yine de aksayan bir reklam kampanyası durumunda süre ilave edilerek reklam verenin mağdur olması önlenir.

2. Reklam veren aşağıdaki form aracılığıyla bilgilerini NotOku‘ya gönderdikten sonra ödeme beklenir. Ödeme, hesaplarımızda göründükten sonra reklam görseli, reklam verenin sitesine bağlantı verecek şekilde yayına alınır, reklam verene e-posta ile bilgilendirme mesajı gönderilir ve reklam süresi kadar yayında kalır.

3. Ödemeyi gönderirken açıklama bölümüne “reklam görselinin yönleneceği site adresini” yazmanız  reklamın daha çabuk yayına girmesini sağlayacaktır.

4. Reklamların yayın süresi asgari 1 aylıktır. Yayın ücreti bu süre üzerinden belirlenmiştir. Reklam veren isterse daha uzun süreler için anlaşabilir ya da sözleşmeyi uzatabilir.

5. Reklam veren, reklam talebinde bulunduktan sonra bir takım istatistiksel bilgiler ve hesap bilgileri paylaşılacaktır.

6. Reklam veren, verdiği bilgilerin doğruluğunu kabul eder. NotOku, reklam verene ait alınan her türlü bilginin gizliliğine ve korunmasına özen gösterecektir.

7. Tüm bu süreçte e-posta ile iletişim tercih edilecektir.

8. Reklam veren, burada belirtilen tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Aklınıza takılan bir konu varsa bize buradaki iletişim formunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

İlginize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Hatırlatma: NotOku’dan gelen e-postalar zaman zaman spam, gereksiz ve çöp kutusuna düşebilir. İletişimde sıkıntı yaşamamak ve NotOku’dan gelen e-postaları zamanında farketmek için lütfen posta kutunuzun gereksiz bölümünü kontrol edin ve size cevap yazdığımız e-posta adresini adres defterinize ekleyin.