Kayıt ol  |  Giriş
NotOku'yu +1'le

2011 Bütünleme Sınavları

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 2011 öğretim yılı bütünleme (telafi) sınavı soruları

01. Bütünleme Soruları Cevap Anahtarı (2011) Google

Açıköğretim Fakültesi’nin (AÖF) 2010-2011 öğretim yılında yaptığı bütünleme (telafi) sınavlarının cevap anahtarına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

02. Kitapçık Kodları (2011) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınavlarına ait cevaplara ulaşmak için öncelikle kitapçık kodlarına ulaşmanız gereklidir. Bu sayfadaki kitapçık kodlarının altındaki derslere ait kodlardan faydalanarak cevap anahtarından ilgili dersin cevaplarına ulaşabilirsiniz. Bol doğrulu az yanlışlı sınavlar dileriz.

03. Sınav Açıklamaları Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav sorularına ve cevaplarına dair açıklamalara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Doküman içindeki yönlendirmelerle oturum ve ders kodlarına kolayca ulaşarak cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

1100 – İktisat ve İşletme Fakülteleri Bütünleme Sınavı Soruları (2011) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat ve İşletme bölümü 2011 yılı 1. sınıf bütünleme (telafi) sınavı sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Genel Muhasebe, Genel Matemetik, Hukuka Giriş ve Temel Bilgi Teknolojileri” derslerinden toplam 116 adet soru sorulmuştur.

1101 – Hemşirelik-Ebelik Bütünleme Sınavı Soruları (2011) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Hemşirelik-Ebelik bölümü 2011 yılı 1. sınıf bütünleme (telafi) sınavı sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Psikoloji, Beslenmeye Giriş, Anatomi, Farmakoloji ve Hemşireliğin Temelleri” derslerinden toplam 138 adet soru sorulmuştur.

1102 – Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programları Bütünleme Sınavı Soruları (2011) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Önlisans Programları bölümü 2011 yılı 1. sınıf bütünleme (telafi) sınavı sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “İletişim Bilgisi, Uygarlık Tarihi, Hukuka Giriş ve Temel Bilgi Teknolojileri” derslerinden toplam 120 adet soru sorulmuştur.

1103 – Tarım-Laborant ve Veteriner Sağlık Bütünleme Sınavı Soruları (2011) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Tarım-Laborant ve Veteriner Sağlık bölümü 2011 yılı 1. sınıf bütünleme (telafi) sınavı sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Sebzecilik, Tarım Alet ve Makineleri, Temel Bilgi Teknolojileri, Hayvan Fizyolojisi ve Hayvancılık Bilgisi” derslerinden toplam 134 adet soru sorulmuştur.

1105 – Polis, Jandarma, Kara-Hava-Deniz Kuvvetleri, Adalet Meslek Eğitimi, Özel Güv. ve Kor. Bütünleme Sınavı Soruları (2011) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Polis, Jandarma, Kara-Hava-Deniz Kuvvetleri, Adalet Meslek Eğitimi, Özel Güv. ve Kor. bölümleri 2011 yılı 1. sınıf bütünleme (telafi) sınavı sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Halkla İlişkiler ve İletişim, Anayasa Hukuku, Hukuka Giriş, Temel Bilgi Teknolojileri ve İletişim Bilgisi” derslerinden toplam 150 adet soru sorulmuştur.

1106 – İLTP Türkçe-Matematik-Fen Bilgisi-Sosyal Bilgiler Bütünleme Sınavı Soruları (2011) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İLTP Türkçe-Matematik-Fen Bilgisi-Sosyal Bilgiler bölümü 2011 yılı 1. sınıf bütünleme (telafi) sınavı sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Çağdaş Eğitimde Yeni Teknolojiler, Eğitim Bilimlerinde Yenilikler ve Özel Eğitim” derslerinden toplam 78 adet soru sorulmuştur.

1107 – Felsefe-Sosyoloji Bütünleme Sınavı Soruları (2011) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Felsefe-Sosyoloji bölümü 2011 yılı 1. sınıf bütünleme (telafi) sınavı sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Uygarlık Tarihi, Temel Bilgi Teknolojileri, Psikolojiye Giriş, Sosyal Politika ve Türk Siyasal Hayatı” derslerinden toplam 146 adet soru sorulmuştur.