Kayıt ol  |  Giriş
NotOku'yu +1'le

3284 – Turizm ve Seyahat Hizmetleri Vize Sınavı Soruları (2012) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Turizm ve Seyahat Hizmetleri bölümü 2012 yılı 2. sınıf ara sınav (vize) sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Genel Turizm Bilgisi, Seyahat Acentalığı ve Tur Operatörlüğü, Türk Dili ve Bilet Satış” derslerinden toplam 110 adet soru sorulmuştur.

3401 – Maliye ve Kamu Yönetimi Hazırlık Vize Sınavı Soruları (2012) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Maliye ve Kamu Yönetimi Hazırlık bölümü 2012 yılı 4. sınıf ara sınav (vize) sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Maliye Politikası, Uluslararası Mali İlişkiler, Yerel Yönetimler, İnsan Kaynakları ve Türk Dili” derslerinden toplam 140 adet soru sorulmuştur.

3411 – İktisat Hazırlık Vize Sınavı Soruları (2012) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat Hazırlık bölümü 2012 yılı 4. sınıf ara sınav (vize) sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “İktisadi Kalkınma ve Büyüme, Maliye Politikası ve Türk Dili” derslerinden toplam 80 adet soru sorulmuştur.

3414 – Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Hazırlık Vize Sınavı Soruları (2012) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Hazırlık bölümü 2012 yılı 4. sınıf ara sınav (vize) sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “İş Sağlığı ve İş Güvenliği, Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Türk Dili” derslerinden toplam 110 adet soru sorulmuştur.

3421 – İşletme Hazırlık Vize Sınavı Soruları (2012) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İşletme Hazırlık bölümü 2012 yılı 4. sınıf ara sınav (vize) sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Muhasebe Denetimi ve Mali Analiz, Uluslararası İşletmecilik, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Türk Dili” derslerinden toplam 110 adet soru sorulmuştur.

3462 – Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama Vize Sınavı Soruları (2012) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama bölümü 2012 yılı 4. sınıf ara sınav (vize) sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Beden Eğitimi ve Oyun Öğretimi, Türkçe Öğretimi, İlk Okuma ve Yazma Öğretimi ve Hayat Bilgisi ve Sosyal Bilgiler Öğretimi” derslerinden toplam 120 adet soru sorulmuştur.

4200 – İktisat ve İşletme Fakülteleri Vize Sınavı Soruları (2012) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat ve İşletme Fakülteleri bölümü 2012 yılı 2. sınıf ara sınav (vize) sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Yönetim Organizasyon, İstatistik, İktisat Teorisi ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi” derslerinden toplam 116 adet soru sorulmuştur.

4201 – Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Vize Sınavı Soruları (2012) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü 2012 yılı 2. sınıf ara sınav (vize) sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Halkla İlişkiler Uygulamaları ve Örnek Uygulamalar, Kurumsal İletişim Yönetimi, Halkla İlişkiler Yazarlığı, İstatistik ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi” derslerinden toplam 146 adet soru sorulmuştur.

4203 – Polis, Jandarma, Adalet Meslek Eğitimi Vize Sınavı Soruları (2012) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Polis, Jandarma, Adalet Meslek Eğitimi bölümü 2012 yılı 2. sınıf ara sınav (vize) sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “İnsan Hakları ve Kamu Özgürlükleri, Ceza Muhakemesi Hukuku ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi” derslerinden toplam 90 adet soru sorulmuştur.

4204 – Konaklama, Turizm ve Otel İşletmeciliği Vize Sınavı Soruları (2012) Google

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Konaklama, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü 2012 yılı 2. sınıf ara sınav (vize) sorularına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu sınavda; “Almanca, Fransızca, İngilizce, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Otel İşletmeciliği ve Konaklama Hizmetleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri” derslerinden toplam 180 adet soru sorulmuştur.